گیاهی ترین گیاهی ترین AnzanDigital فروشگاه

اول سلامتی بگیتا

بگیتا در اندیشه سلامتی شما

چشم انداز بگیتا

تبدیل شدن به یکی از ۳ تولید کننده برتر محصولات سالم و برند مطمئن در اذهان مصرف کننده گان به عنوان محصول سالم. ایجاد اطمینان، افتخار و هیجان مشتریان وفادار از طريق بهبود مستمر، صداقت، کیفیت، خلاقیت و نوآوري كاركنان شركت.

استراتژی بگیتا

دستیابی به شعار “غذای سالم برای جامعه ای سالم” که با رویکرد به این هدف در تلاش است تا با بهبود کیفی و ارتقای محصولات خود ، راه را برای تولید محصولات بدون افزودنی و سالم با خواص تغذیه ای و درمانی هموار نماید.

چرا بگیتا؟

ما به تجارت و رقابت سالم و عادلانه را باورداريم و  رقابت ما فقط بر اساس كيفيت برتر در ارایه خدمات و كالاي ما مي باشد. ما در چهارچوب قانون و ارزش‏هاي اخلاقي فعاليت مي كنيم و در فعاليت‏هاي تجاري و برخورد با مشتري صادق هستيم.

محصولات بگیتا

عسل
عسل
عسل
زعفران
زعفران
زعفران
گیاهان-دارویی
گیاهان-دارویی
گیاهان-دارویی
پولکی
پولکی
پولکی
آبنبات
آبنبات
آبنبات
نبات
نبات
نبات

چگونه اعتماد کنیم؟

مدت زمان دریافت محصول 3 روز کاری پس از خرید می باشد. در صورت بروز هرگونه تاخیر یا مشکل میتوانید با ارسال پیامک و یا تماس با تلفن صدای مشتری پیگیر خرید خود باشید.

اول بگیتا

شرکت صبا یاران خرید شما را تضمین نموده و تعهد می نماید در صورت عدم تطابق درخواست شما با محصول ارسالی نسبت به برگشت هزینه های انجام شده تا یک هفته پس از خرید شما اقدام نماید.

اول سلامتی

در صورت تمایل به تحویل بگیتا از طریق خدمات پستی در درب منزل خود میتوانید با خرید آنلاین از بگی شاپ از لذت امتیازات آن مانند تخفیف و هدیه نیز برخواهید شوید

اول اطمینان

بگیتا دارای 5 استاندارد جهانی